
Замок електромагнітний GV LEMG-280D
- Немає в наявності
- Код: LP_3641
1 197 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подвійний електромагнітний накладної замок GV LEMG-280D витримує навантаження (сила утримання) 2 х 280 кг. Замок складається з 2-х електромагнітів, які встановлюються на подвійну орні двері. Ідеально підходить для металевих, пластикових, скляних, дерев"яних і металопластикових дверей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.24 |
| Індикація | Немає |
| Тип | замки електромагнітні |
| Тип дверей | дерев'яні, скляні, металеві, протипожежні |
| Тип покриття | анодований алюміній |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 1 197 ₴
