
Контролер тиску автоматичний Vitals aqua AL 4-10rs
- Немає в наявності
- Код: VI_123266
1 337 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструкція контролерів Vitals Aqua забезпечує автоматичне вмикання насоса, який під'єднаний до контролера, за встановленим значенням нижньої межі тиску в мережі водопостачання. Автоматичне вимикання відбувається в разі припинення руху води через контролер. Також контролери забезпечують захист двигуна насоса від «сухого ходу» — автоматичне вимкнення двигуна насоса в разі припинення руху води через контролер. Умови для експлуатації:Розмір неабразивних часток не має перевищувати 0.05 ммЗагальний вміст механічних домішок у воді не має перевищувати 20 г/м³Вода не може мати високий ступінь мінералізації — не більш ніж 1500 г/м³ в сухому залишкуПоказник кислотності (pH) має бути в діапазоні від 6.5 до 9.5Вміст хлоридів — не більш ніж 350 г/м³, сірководню — не більш ніж 1,5 г/м³Робочий діапазон температури води, що перекачується — від +4 °C до +40 °CОсобливості:Вбудована функція захисту від «сухого ходу»Вбудована функція автоматичного перезапуску (рестарт)Вбудований манометрВбудована розеткаМожливість регулювання тиску вмиканняПотужність до 10 А
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Тиск | 10 барів |
| Діаметр вхідного отвору | 1" |
| Комплектація | Контролер у складеному вигляді Посібник з експлуатації Упаковка |
| Країна реєстрації бренду | Латвія |
| Країна-виробник | Китай |
| Потужність, кВт | 2.2 |
| Розміри | 150 х 145 х 215 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Контролери тиску |
- Ціна: 1 337 ₴

