
Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова 125 мм M18 FSAG125X-0 (без акумулятору та зарядного пристрою)
- Готово до відправки
- Код: LD_4933478701
10 000 ₴
9 789 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продуктивність порівняна з мережевими аналогами 1200Вт.
Захист від повторного пуску запобігає ненавмисне включення КШМ після заміни акумулятора.
Захисний металевий кожух з регулюванням без використання ключів.
Знімний пилозахисний екран від попадання великих частинок відходів у корпус двигуна.
Оптимізована рукоятка для контролю над інструментом та робочим процесом.
Антивібраційна бічна рукоятка для зменшення вібрації.
Індивідуальний контроль кожного осередку акумулятора оптимізує час роботи інструмента та забезпечує довговічність акумулятора.
Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™.
Комплектація
Шліфмашина кутова M18 FUEL FSAG125X-0 - 1 шт.
Захисний кожух - 1 шт.
Затискна гайка - 1 шт.
Ключ - 1 шт.
Опорна гайка – 1 шт.
Антивібраційна бічна рукоятка – 1 шт.
Пилезахисний екран - 2 шт.
Картонна упаковка.
Захист від повторного пуску запобігає ненавмисне включення КШМ після заміни акумулятора.
Захисний металевий кожух з регулюванням без використання ключів.
Знімний пилозахисний екран від попадання великих частинок відходів у корпус двигуна.
Оптимізована рукоятка для контролю над інструментом та робочим процесом.
Антивібраційна бічна рукоятка для зменшення вібрації.
Індивідуальний контроль кожного осередку акумулятора оптимізує час роботи інструмента та забезпечує довговічність акумулятора.
Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™.
Комплектація
Шліфмашина кутова M18 FUEL FSAG125X-0 - 1 шт.
Захисний кожух - 1 шт.
Затискна гайка - 1 шт.
Ключ - 1 шт.
Опорна гайка – 1 шт.
Антивібраційна бічна рукоятка – 1 шт.
Пилезахисний екран - 2 шт.
Картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Макс. глибина різання | 33 мм |
| Платформа | M18 |
| Швидкість без навантаження об/хв. | 8500 об/хв |
| Технологія | M18 FUEL |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Рівень шуму | 93.7 дБ |
- Ціна: 9 789 ₴
