
Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова MILWAUKEE FHSAG125XB2-0X діаметр 125мм
- Готово до відправки
- Код: LD_4933493415
16 640 ₴
15 969 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфмашина кутова акумуляторна MILWAUKEE, FHSAG125XB2-0X, Ø125мм (HDкейс) Малогабаритна кутова шліфувальна машина M18™ High Performance 125 мм, що забезпечує продуктивність, аналогічну продуктивності шліфувальної машини потужністю 1800 ВтRAPIDSTOP™ для самого швидкого гальмування диска менш ніж за 2 секунди і кращого захисту користувачаПідвищена продуктивність при зменшенні корпусу навколо двигуна для кращого балансу та ергономіки в порівнянні з попередньою моделлюАнтивібраційна бічна рукоятка для зменшення вібраціїВбудована система FIXTEC™ для заміни кола без інструментівТонка конструкція рукояткиЗнімний пилозахисний екран для запобігання попадання сміття, продовжуючи термін служби двигуна125-міліметровий без ключа захисний кожух для великої продуктивності різання і швидкого регулювання кожуха без використання ключаФункція блокування лінії для запобігання автоматичного запускуСистема інструментів HIGH OUTPUT™ виводить технології M18 FUEL™ на новий рівень і забезпечує підвищену продуктивність і збільшений час роботи. Ці інструменти розроблені для максимального використання спільно з акумуляторами HIGH OUTPUT™ і FORGE™Гнучка система акумуляторів: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Вага | 3.5 кг |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Безщітковий |
| Макс. глибина різання, мм | 33 |
| Технологія | M18 FUEL |
- Ціна: 15 969 ₴




