
Велосипед 28" Leon GR-90 DD 2022
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-LN-28-035
19 067 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гравійний велосипед для тих, хто не любить себе обмежувати біля катання. Модель має три ростовки, які відмінно підійдуть. на зростання від 160 до nbsp; 193 см.
Полегшена алюмінієва рама надає велосипеду чудової динаміки. Навісне обладнання бренду MICROSHIFT має плавне перемикання та легке налаштування. Також групсет можна поєднувати з різними брендами комплектуючих. 28” діаметр коліс на промислових втулках та з універсальним протектором покришок забезпечить легкий накат, а за контроль швидкості відповідають дискові механічні гальма. Вони мають гарну потужність і прості в налаштуванні.
На велосипеді є велика кількість бонок, є можливість встановлення переднього та заднього багажника, флягоутримувачів та різних видів сумок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11.9 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | S (150-165 см) |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Ригід |
| Тип велосипеда | Туристичний |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулка задня | ARC MT-005R алюміній, 28H, сплав 6061-T6, пром. підшипник, вісь |
| Втулка передня | ARC MT-005F алюміній, 28H, сплав 6061-T6, пром. підшипник, вісь |
| Вынос | Zoom, алюмінієвий, 90 мм |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Задній перемикач | MICROSHIFT RD-R43M |
| Каретка | Картридж, VP-BC73 з пиловологозахистом |
| Касета/тріскачка | MICROSHIFT CS-H081 8-к 11-34T |
| Ободи | алюмінієвий, подвійний, для безкамерного використання |
| Педалі | FeiMing сталева нековзна рамка |
| Передній перемикач | MICROSHIFT FD-R252-B |
| Підсідельний штир | Zoom, алюмінієвий, 350 мм, діам.: 27,2мм |
| Покришки | Покришка Maxxis складана 700x38c Rambler, SilkShield/TR 60TPI |
| Рост | 160-170; 170-180; 181-193 |
| Рост велосипедиста | 160-170 |
| Кермова колонка | FEIMING FP-H869T 1-1/8 - 1-1/2" |
| Кермо | Zoom, алюмінієвий, баттований, 31.8 мм, S, M — L400 мм, Size L — L440 мм |
| Ручки перемикання | MICROSHIFT SB-R482 L2 R8, дуали |
| Сідло | Спортивне DDK-2605 |
| Гальма | Nutt S5 160/160 мм, дискові механічні |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуни | PROWHEEL RPL-521 46-30T 172.5мм |
- Ціна: 19 067 ₴
