
Велосипед сталь 28 Formula MAGNUM AM Vbr рама-20,5" коричневий з багажником задн St з крилом St 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FR-28-025
8 811 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед ST 28" Formula MAGNUM AM Vbr рама- з багажником задн St з крилом St 2024
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | 20.5" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Хід вилки | 50 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулки | Сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
- Ціна: 8 811 ₴

