
Електроскутер SPACE TITAN 10" 60B 800Вт 20А*г диск/барабан синій 2025
- Немає в наявності
- Код: VT_ESC-044
43 208 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Модель велосипеда | TITAN |
| Обід | 10" литий алюмінієвий обід |
| Покришки | 10х3" |
| Тип мотора | прямий привод |
- Ціна: 43 208 ₴



