
Велосипед алюміній 27.5" SPACE MERCURY AM DD тріскачка рама-17" синій 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-SP-27.5-010
8 243 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед AL 27.5" SPACE MERCURY (036) AM DD трещотка рама- " 2024
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Хід вилки | 50 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H |
- Ціна: 8 243 ₴

