
Велосипед сталь 29" SPACE NEPTUNE (035) AM DD тріскачка рама-20" чорно-червоний 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-SP-29-030
8 300 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед ST 29" SPACE NEPTUNE (035) AM DD трещотка рама- " 24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | 20" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Хід вилки | 50 мм |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H |
- Ціна: 8 300 ₴

