
Велосипед 29 SPACE MERCURY Хардтейл 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-SP-29-020
8 533 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 29 SPACE MERCURY Хардтейл 2024
Детальніше
Велосипед 29 SPACE MERCURY Хардтейл 2024
Вага велосипедиста
100 кг
Ланцюг
114 лан., SKYS/Fuxingda Z-51, 7
Вага Нетто
16 кг
Зріст велосипедиста
178 - 185 см
Ростовка рами
20"
Сідло
275*145 мм, SKYS/Huabei AZ-5517
Діаметр колеса
29"
Покришки
29" x 1,95, SKYS/CST C-1820
Ободи
29" х 19 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, JHT
Гарантія
3 місяці
Задній перемикач
RD-TZ50, 7 швидк.
Передній перемикач
SKYS/Aimeigao FD-TZ30
Касета / трищітка
SKYS/CST 7Sp, 7 швидк., 14-28Т
Бренд велосипеда
SPACE
Кермо
Алюмiнiй, L 700 мм, чорний, RUIAN MD-А302
Винос
Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M005-8
Особливості матеріалу рами
Алюмінієва, полегшена
Вилка
Амортизаційна, cталь, travel-100мм
Рульова колонка
безрізьбова , 1-1/8", SKYS/Mitchell QLP-31
Підніжка
бокова, Changyu -050 Skys
Підсидільний штир
Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, Weiwei
Втулка передня
Високоміцна сталь, 36H, 14G, з QR, насипний підшипник, SKYS Shibo
Втулка задня
Високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SKYS Shibo
Шатуни
Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7
Категорія велосипеду
Гірський
Ручки керма
Гріпси TD-508
Тип переднього гальма
Дискове механічне
Тип заднього гальма
Дискове механічне
Тип гальм
Дискові
Педалі
зі світловідбивачі, Пластик, SKYS/Mitchell MX-P896
Каретка
Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian
Гальма
механічні, 160мм, SKYS Osley
Ручки перемикання
Моноблок SKYS/Aimeigao ST-EF51, 21
Багажник
Нема
Втулки
сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H
Країна виробник
Україна
Стать
Унісекс
Тип рами
Хардтейл
Тип амортизації
Хардтейл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 20" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Бежевий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, з QR, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H |
| Вынос | Алюміній, довжина: 80 мм, MSA-M005-8 |
| Задній перемикач | RD-TZ50, 7 скор. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Касета/гаманця | SKYS/CST 7Sp, 7 швидше., 14-28T |
| Категорія велосипеда | Гірський |
| Обід | 29" х 19 мм, алюміній, двостінний протиударний, 36H, 14G, JHT |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Педалі | зі світловідбивниками, Пластик, SKYS/Mitchell MX-P896 |
| Передній перемикач | SKYS/Aimeigao FD-TZ30 |
| Підніжка | бічна, Changyu -050 Skys |
| Підсідельний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, Weiwei |
| Покришки | 29" x 1,95, SKYS/CST C-1820 |
| Рост велосипедиста | 178-185 |
| Зріст велосипедиста (см) | 178-185 |
| Кермова колонка | безнарізна, 1-1/8", SKYS/Mitchell QLP-31 |
| Кермо | Алюміній, L 700 мм, чорний, RUIAN MD-А302 |
| Ручки перемикання | Моноблок SKYS/Aimeigao ST-EF51, 21 |
| Ручки керма | Грипси TD-508 |
| Сідло | 275*145 мм, SKYS/Huabei AZ-5517 |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип рами | Хардтейл |
| Тип гальм | Дискові |
| Гальма | механічні, 160 мм, SKYS Osley |
| Цепь | 114 зв., SKYS/Fuxingda Z-51, 7 |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7 |
- Ціна: 8 533 ₴







