
Велосипед алюміній 29" Formula ZEPHYR 3.0 AM DD рама-19" синій 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FR-29-258
12 360 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед AL 29" Formula ZEPHYR 3.0 AM DD рама- 2024
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | 19" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Втулки | Алюміній, кулькові підшипники, 14G 36H, передній ексцентрик |
- Ціна: 12 360 ₴


