
Велосипед алюміній 27.5" Leon XC LADY AM Hydraulic lock out HDD рама-16.5" рожевий з чорним 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-LN-27.5-171
19 604 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед алюміній 27.5" Leon XC LADY AM Hydraulic lock out HDD рама-16.5" рожевий з чорним 2024
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 16.5" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Втулки | ARC MT-001F, 32H алюміній, пром, підшипник |
| Тип амортизації | AM Hydraulic lock out |
- Ціна: 19 604 ₴
