
Велосипед сталь 18 Formula WILD гальмівна рама-9" зелений з чорним з крилом Pl 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FRK-18-148
4 450 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед сталь 18 Formula WILD гальмівна рама-9" зелений з чорним з крилом Pl 2024
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 9" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Вікова група | Від 5 до 8 років |
| Втулки | Сталь 14G 28H, гальмівна |
| Вынос | 1" З обмеженням повороту керма 130° (захист від падіння) |
- Ціна: 4 450 ₴
