
Велосипед SPACE KID SUN 18" Жорстка 2024 з крилом St без багажника гальмівна
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-SK-18-012
4 884 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед SPACE KID SUN 18" Жорстка 2024 з крилом St без багажника гальмівна
Детальніше
Велосипед SPACE KID SUN 18" Жорстка 2024 з крилом St без багажника гальмівна
Ростовка рами
10"
Зріст велосипедиста
107 - 132 см
Діаметр колеса
18"
Покришки
18" x 2,125, HongYang HY-172
Ободи
18" х 24 мм, Алюмiнiй, одностінний, 28H, 14G, SKYS Ruixing
Сідло
210*150 мм, Tingdi
Гарантія
3 місяці
Вага велосипедиста
35 кг
Ланцюг
76 лан., SKYS 1
Педалі
SKYS Huikang
Бренд велосипеда
SPACE KID
Корзина
SPACE KID бірюзовий
Особливості матеріалу рами
Високоміцна сталь
Підсидільний штир
Високоміцна сталь, 25,4 мм х 220 мм, без замка
Втулка передня
Високоміцна сталь, 28H, 14G, під гайку, SPACE KID Shibo
Гальма
Високоміцна сталь, H- 115мм, SPACE KID Feitian
Кермо
Високоміцна сталь, L 540 мм, білий, Chenzhengxiao
Крила
Високоміцна сталь, SKYS
Втулка задня
Високоміцна сталь, гальмівна, 28H, 14G, під гайку, SPACE KID DACHANG
Винос
Високоміцна сталь, довжина: 35 мм, Chenzhengxiao
Ручки керма
Гріпси SPACE KID
Категорія велосипеду
Дитячий
Тип амортизації
Жорстка
Вилка
Жорстка, сталь
Тип гальм
Комбіновані
Тип заднього гальма
Ножне
Тип переднього гальма
Обідне
Рульова колонка
різьбова , 1", SKYS Shuaichi
Каретка
Розборна, Американка, з пило-вологозахистом, SPACE KID
Країна виробник
Україна
Стать
Унісекс
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Задні гальма | Ножний |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 10 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Ригід |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, гальмівна, 28H, 14G, під гайку, SPACE KID DACHANG |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 28H, 14G, під гайку, SPACE KID Shibo |
| Вынос | Високоміцна сталь, довжина: 35 мм, Chenzhengxiao |
| Каретка | Розбірна, Американка, з пило-вологозахистом, SPACE KID |
| Категорія велосипеда | Дитячий |
| Кошик | SPACE KID бірюзовий |
| Обід | 18" х 24 мм, алюміній, одностінний, 28H, 14G, SKYS Ruixing |
| Особливості матеріалу рами | Високоміцна сталь |
| Педалі | SKYS Huikang |
| Переднє гальмо | Обідній |
| Підсідельний штир | Високоміцна сталь, 25,4 мм х 220 мм, без замка |
| Покришки | 18" x 2,125, HongYang HY-172 |
| Рост велосипедиста | 107-132 |
| Зріст велосипедиста (см) | 107-132 |
| Кермова колонка | нарізна, 1", SKYS Shuaichi |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 540 мм, білий, Chenzhengxiao |
| Ручки керма | Грипси SPACE KID |
| Сідло | 210*150 мм, Tingdi |
| Тип гальм | Комбіновані |
| Гальма | Високоміцна сталь, H — 115 мм, SPACE KID Feitian |
| Цепь | 76 зв., SKYS 1 |
- Ціна: 4 884 ₴

