
Велосипед сталь 24" Discovery FLINT AM DD рама-13" чорний з крилом Pl 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-DIS-24-328
6 646 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 24" Discovery FLINT AM DD 2024
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Хід вилки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H |
- Ціна: 6 646 ₴

