
Велосипед високоміцна сталь 24" SPACE SATURN Хардтейл рама-13" бiло-бузковий 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-SP-24-011
7 082 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Велосипед 24" SPACE SATURN Хардтейл DD 2024
SPACE SATURN 24" 2024 – це надійний підлітковий хардтейл з дисковими гальмами та амортизаційною вилкою, розрахований для катання по місту та легкому бездоріжжю.
Основні характеристики:
-
Рама: високоміцна сталь, 13"
-
Колеса: 24", покришки 24x2.35 SKYS/Duckle D1101
-
Вилка: амортизаційна, сталь, хід 100 мм
-
Гальма: дискові механічні, 160 мм SKYS Osley
-
Кількість швидкостей: 21 (L3 R7)
-
Манетки: SKYS/Aimeigao ST-EF51 (моноблоки)
-
Передній перемикач: SKYS/Aimeigao FD-TZ30
-
Задній перемикач: RD-TZ50, 7-швидкостей
-
Касета: SKYS/CST 7Sp, 14-28T
-
Каретка: картридж, пилевологозахищена, SKYS Wangtingtian
-
Шатуни: сталь 24/34/42T, Gaten S304P+7
-
Руль: сталь, 620 мм, чорний
-
Сідло: 275x145 мм, SKYS/Huabei AZ-5517
-
Вага: 15 кг
-
Макс. вага велосипедиста: 70 кг
-
Ріст користувача: 142-168 см
-
Гарантія: 3 місяці
-
Рік: 2024
-
Країна виробник: Україна
-
Додатково: бокова підніжка Changyu -050 Skys
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 70 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13" |
| Ріст велосипедиста (см) | 168 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Хід вилки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H |
- Ціна: 7 082 ₴

