
Велосипед Високоміцна сталь 26" SPACE SATURN Хардтейл DD рама-13" чорно-зелений 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-SP-26-005
7 140 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед ST 26'' SPACE-034 DD трещотка рама- 2024
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Хід вилки | 50 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H |
| Гарантія на обладнання | 3 міс |
| Гарантия на раму | 3 міс |
- Ціна: 7 140 ₴

