
Велосипед алюміній 26" SPACE URAN (038) AM DD тріскачка рама-13" фіолетовий 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-SP-26-001
8 708 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед AL 26" SPACE- 038 DD рама- 2024
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Хід вилки | 50 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Гарантія на обладнання | 3 міс |
| Гарантия на раму | 3 міс |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
- Ціна: 8 708 ₴

