
Вилка для велосипеда 29" ST 1" AM disc/v-br шток-185мм ход-100mm FSD LJ-531
- Готово до відправки
- Код: VT_FRK-29-247
940 ₴
799 ₴
-15%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: Сталь
Діаметр колеса: 29'
Діаметр штоку вилки: 1'
Хід: 100 мм
Гальма: диск/v-br
Шток: 185 мм
Амортизація: так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Кріплення гальм | Disc/V-brake |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Амортизаційна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр штока | 1" |
| Довжина штока | 185 |
| Наявність регулювань | Немає |
| Тип вилки | Амортизаційна |
- Ціна: 799 ₴

