
Вилка для велосипеда 29" ST 1-1/8" AM disc шток-260мм ход-100mm FSD LJ-535A
- Немає в наявності
- Код: VT_FRK-29-249
1 219 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вилка амортизаційна сталева для коліс діаметром 29 дюймів, довжина штока 260мм, пружинно-еластомірна, хід 100мм. Можливе встановлення дискового гальма. Колір чорний. Ця вилка призначена для використання в умовах активного катання та гірських поїздок.
Матеріал: Сталь
Діаметр колеса: 29"
Діаметр штоку вилки: 1-1/8'
Хід: 100 мм
Гальма: диск/v-br
Шток: 260 мм
Амортизація: так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSD |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Кріплення гальм | Disc/V-brake |
| Матеріал штока | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Амортизаційна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр штока | 1-1/8" |
| Тип вилки | Амортизаційна |
- Ціна: 1 219 ₴

