
Кабель Digitus AK-460700-100-S
- Готово до відправки
- Код: ER_AK-460700-100-S
935 ₴
850 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Вид | кабель |
| Тип | Інсталяційний |
| Призначення | для ТАЕ чи модульних (RJ-xx) систем |
| Екранування | Немає |
| Тип вхід | AWG26 |
| Тип вихід | AWG26 |
| Особливості | 4 жили |
| Калібр дроту AWG | 26 |
Фізичні характеристики
| Матеріал | Покритий міддю алюміній (ССА) |
| Форма перетину | Кругла |
| Довжина | 100 м бухта |
| Колір | чорний |
Гарантія
| Гарантія | 180 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Вага | 1.55 кг |
| Об'єм | 0.0027 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 180 |
| Довжина в пакованні | 100 |
| Калібр дроту AWG | 26 |
| Матеріал | Покритий міддю алюміній (ССА) |
| Особливості | 4 жили |
| Застосування | для ТАЕ або модульних (RJ-xx) систем |
| Тип вхід | AWG26 |
| Тип вихід | AWG26 |
| Форма перетину | Круглий |
| Колір оболонки | Чорний |
| Екранування | Немає |
- Ціна: 850 ₴
