
Карта пам'яті SanDisk microSD 512GB C10 UHS-I U3 R200/W140MB/s Extreme Pro V30 + SD
- Немає в наявності
- Код: ER_SDSQXCD-512G-GN6MA
6 965 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карта пам'яті microSDXC забезпечує виключно високу швидкість для швидкої передачі даних, роботи програм та відео у форматі 4K UHD. Ця високошвидкісна карта Extreme Pro microSD SDXC, ідеальна для смартфонів на базі Android, екшн-камер та дронів, записує відео у форматі 4K UHD, підтримує відео Full HD та фотографії з високою роздільною здатністю. Надшвидка карта пам'яті SanDisk Extreme PRO microSDXC™ читає дані зі швидкістю до 200 МБ/с і записує зі швидкістю до 140 МБ/с. Крім того, вона має клас швидкості A2, завдяки чому програми працюватимуть швидше і користуватися смартфоном стане ще зручніше.Ця високошвидкісна картка microSD записує відео у форматі 4K UHD, підтримує формат Full HD2 і високу роздільну здатність фотографій. Крім того, вона має клас швидкості A2, завдяки чому програми працюватимуть швидше і користуватися смартфоном стане ще зручніше.
Відмінний варіант для зйомки відео 4K UHD
Це ідеальне рішення для зйомки під час активного відпочинку, поїздок на вихідних та спортивних заходів, де цінний кожен кадр. Швидкісний клас 3 за стандартом UHS (U3) та швидкісний клас відео 30 (V30) карти пам'яті SanDisk Extreme microSD UHS-I ємністю до 1 ТВ означають, що з її допомогою можна записувати відео з роздільною здатністю 4K UHD і Full HD без перешкод.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Країна виробник | США |
| Клас швидкості | Class 10 |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Швидкість запису | 140 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 200 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01 кг |
| Гарантійний термін | 60 |
| Призначення | для Android |
| Робоча температура | -25 ºC + 85 °C |
- Ціна: 6 965 ₴

