![Карта памяти Kingston Canvas Select Plus microSD [SDCS2/256GB], фото 1](https://images.prom.ua/6801438630_karta-pamyati-kingston.jpg)
Карта памяти Kingston Canvas Select Plus microSD [SDCS2/256GB]
- Нет в наличии
- Код: ER_SDCS2/256GB
939 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип: microSDHC; Об'єм: 256 ГБ; Клас швидкості (SD): Class 10, V10; Швидкість читання даних: 100 Мб/сек;
| https://www.kingston.com/ua/memory-cards/canvas-select-plus-microsd-card | |
| Код товару | SDCS2/256GB |
| Ємність | 256ГБ |
| Клас швидкості | Class 10, UHS-I, U3, V30 |
| Швидкість читання до | 100МБ/с |
| Швидкість запису до | 85МБ/с |
| Комплектація | SD адаптер |
| Розмір microSD | 11x15x1мм |
| Розмір SD адаптера | 24x32x2.1мм |
| Гарантія | 60 міс |
| Країна-виробник | вказана на упаковці |
| * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення | |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Страна производитель | США |
| Класс скорости | Class 10 |
| Объем памяти | 256 GB |
| Скорость считывания | 100 Мб/сек |
| Состояние | Новое |
| Тип карты памяти | microSDHC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.01 кг |
| Гарантийный срок | 60 |
| Назначение | для мобильных устройств |
| Рабочая температура | -20 до 85 ºC |
| Размеры (Д x Ш x В) | 15 x 11 x 1 мм |
- Цена: 939 ₴

![Карта памяти Kingston Canvas Select Plus microSD [SDCS2/256GB], фото 2](https://images.prom.ua/6801438631_w159_h159_karta-pamyati-kingston.jpg)
![Карта памяти Kingston Canvas Select Plus microSD [SDCS2/256GB], фото 3](https://images.prom.ua/6801438632_w159_h159_karta-pamyati-kingston.jpg)