
Газонокосилка аккумуляторная Einhell GE-HM 18/38 Li-Solo PXC 18В 38см 45л 14-38мм 10.5кг (без АКБ и ЗУ)
- В наличии
- Код: ER_3414200
7 300 ₴
6 929 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумулятор и зарядное устройство приобретаются отдельно!!!
Акумуляторна газонокосарка Einhell GE-HM 18/38 Li - Solo має точно відшліфовані леза з високоякісної сталі для скошування газону у домашньому саду, а також підходить для догляду за газонами для гольфуГазонокосарка є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change
Батарея і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change
Крім того, газонокосарку можна також використовувати в ручному режимі, іншими словами, без живлення від батареї Power X-Change
Акумуляторна газонокосарка, оснащена циліндром з кульковими підшипниками та п’ятьма високоякісними сталевими лезами, використовує безконтактну, малошумну та енергозберігаючу систему різання - тому вона тиха та екологічна
4-ступінчасте регулювання висоти різання можна встановити на 14 мм, 23 мм, 32 мм або 38 мм
Акумуляторна газонокосарка має великі колеса, зручні для газону
Ергономічна, регульована по висоті довга ручка може бути відрегульована відповідно до індивідуальних вимог, щоб зробити її простішою та зручнішою у використанні
Великий розмір кошика для трави об'ємом 45 літрів знімається
Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Германия |
| Выброс скошенной травы | Задний выброс |
| Высота скашивания | 38 мм |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная ширина скашивания | 380 мм |
| Объем травосборника | 45 л |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Тип травосборника | Комбинированный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 320 мм |
| Длина | 560 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Вес | 10.49 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество оборотов двигателя | 890 об/мин |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 53,5х44х31 см |
| Диаметр задних колес | 21,6 см |
| Диаметр передних колес | 21,6 см |
| Дополнительно | без АКБ и ЗП |
| Количество установок длины | 4 |
| Комплектация | газонокосилка |
| Конструкция | Самоходная |
| Минимальная высота скашивания | 14 мм |
| Режущая система | нож/шпиндель на шарикоподшипнике с 5 высококачественными стальными ножами |
| Рекомендуемая площадь | 400 |
| Цвет | черный с красным |
- Цена: 6 929 ₴









