
Акумуляторна газонокосарка Einhell Expert GE-CM 36/37 Li-Solo (3413172)
- В наявності
- Код: ER_3413172
10 660 ₴
10 129 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Акумуляторна газонокосарка Einhell Expert GE-CM 36/37 Li-Solo забезпечить можливість екологічного догляду за газоном без обмежень, пов'язаних мережевим кабелем. Садова техніка не утворює шкідливих сполук, підтримує чистоту довкілля. Особлива конструкція корпусу з вбудованим «гребенем» дає змогу скошувати крайки, впритул до будівель та інших перешкод.
Функціонування на 2 АКБ Li-Ion типу напругою 18 В
Для стриження потрібно розмістити кілька акумуляторів у гніздо, захищене від потрапляння сміття пластиковою кришкою. Косилка належить до модельного ряду Power X-Change system, що передбачає взаємозамінність одного енергоблока з понад 20 різновидами безмережних машин.
Ширина оброблення 37 см
Оптимальне охоплення різальних ножів під час косіння трав забезпечить ефективне оброблення невеликих просвітів між окремими об'єктами, а також просторих галявин.
Шість ступенів регулювання висоти косіння
Зміщенням важіль користувач легко виставить бажану відстань від землі до лінії зрізу рослинності, підготує зелену зону для дитячих ігор, спорту або відпочинку на свіжому повітрі. На корпусі нанесені цифрові мітки для садівника.
Травозбірник об'ємом 45 л
Збирання зрізаної маси у місткий контейнер із комбінованих матеріалів дає щільне заповнення завдяки вільному відведенню повітря і водночас комфортне зняття/навішування в процесі викидання вмісту. Індикатор інформує користувача про потребу очищення.
Складана ручка керування
Завдяки складаному механізму розв'язується проблема зберігання косарки в обмеженому просторі та транспортування на легковому авто. Алюмінієва ручка полегшує загальну вагу обладнання, а її положення виставляється в трьох фіксованих позиціях для комфорту садівника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна ширина скошування | 370 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.4 кг |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр задніх коліс | 22 см |
| Діаметр передніх коліс | 16 см |
| Додатково | Індикатор заповнення мішка |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Рекомендована площа | 400 |
- Ціна: 10 129 ₴









