
Bosch Шуруповерт-дриль акумуляторна EasyImpact 18V-40 18В 1х2А·год 20·38Нм 0-430·0-1630об·хв кейс ЗП 1.4кг
- Готово до відправки
- Код: ER_0.603.9D8.107
4 510 ₴
4 339 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bosch EasyImpact 18В-40 – універсальний ударний дриль-шуруповерт з 2-швидкісним редуктором, 20 налаштуваннями крутного моменту та 13-мм однокулачковим патроном для зручної заміни насадок. Ергономічний дизайн та LED підсвічування забезпечують комфортну роботу навіть у темряві. Підходить для дерева, металу, пластику та цегли. Сумісний з акумуляторами POWER FOR ALL ALLIANCE, які підходять до багатьох інструментів різних брендів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,4 кг |
| Вбудоване робоче освітлення | Да |
| Зарядний пристрій | AL 18V-20 |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Комплектація | акумулятор |
| Макс. діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Макс. діаметр шурупів | 8 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Режим роботи | закручування |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Колір | чорний із зеленим |
| кейс | Да |
- Ціна: 4 339 ₴






