
Bosch Шуруповерт-дриль акумуляторний GSB 18V-90 C 18В 2х4А·год 36·64Нм 0-630·0-2100об·хв 1.2кг
- Немає в наявності
- Код: ER_0.601.9K6.104
20 430 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bosch GSB 18V-90 C Professional – потужний ударний дриль-шуруповерт з безщітковим двигуном, що забезпечує 64 Нм крутного моменту і до 2100 об/хв. Компактна головка довжиною 175 мм забезпечує легке маневрування, а 13 мм металевий патрон гарантує надійну передачу моменту. Функція KickBack Control запобігає раптовим ривкам у разі заклинювання свердла, а прецизійна муфта знижує знос і шум, припиняючи прослизання при досягненні заданого моменту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безщітковий двигун | Да |
| Вага | 1,2 кг |
| Зарядний пристрій | GAL 18V-40 |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Ключові особливості | інноваційна система Kickback Control |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Комплектація | акумулятор — 2 шт. |
| Макс. діаметр свердління дерева | 68 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Макс. діаметр шурупів | 12 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Розміри, (ВхШхГ) | 210 х 175 х 77 |
| Режим роботи | свердління |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Колір | чорний із синім |
| кейс | Да |
- Ціна: 20 430 ₴






