
Акумуляторний гайкокрут Bosch GDX 180-LI (06019G523)
- В наявності
- Код: ER_0.601.9G5.223
11 330 ₴
10 899 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний гайковерт BOSCH GDX 180-LI Professional 06019G5223 -бездротовий операційний свердлильний інструмент. Акумуляторний гайковерт BOSCH GDX 180-LI Professional працює від літій-іонних акумуляторів 18 В (у цій модифікації комплектується двома акумуляторами з ємністю 3 А-год). Акумуляторний гайковерт Акумуляторний гайковерт BOSCH GDX 180-LI Professionalзавдяки електроніці регулювання оборотів, може бути налаштований на роботу з заготовками з різних матеріалів. Акумуляторний гайковерт BOSCH GDX 180-LI Professional має відмінну ергономіку: підсвічування робочої зони, рукоятка із протиковзкою накладкою та компактні розміри.
Властивості акумуляторного гайковерта BOSCH GDX 180-LI Professional:
- Система захисту акумуляторів Electronic Cell Protection (ECP)
- Комбінований патрон чотиригранник на 1/2" та шестигранник на 1/4"
- Електроніка для регулювання обертів
- М'яка протиковзна рукоятка
- Світлодіодне підсвічування робочої зони
- Наявність реверсу
- Зручна кліпса для кріплення на ремені
- Компактні розміри.
Комплект поставки:
- Акумуляторний гайковерт BOSCH GDX 180-LI Professional 06019G5223.
- Кліпса на ремінь.
- 2 акумуляторні блоки GBA 18V 2.0Ah.
- Зарядний пристрій GAL 18V-40.
- Кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А·год |
| Вага | 1.1 кг |
| Тип інструмента | гайковерти |
| Габарити | 234х171 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | 2 |
| Комплектація | - Гайковерт;-акумулятор 2 шт.;-зарядний пристрій;- валізка;-інструкція з експлуатації;- гарантійний талон;-паковання |
| Максимальна частота ударів | 3600 уд./хв |
| Максимальні оберти | 2800 об./хв |
| Призначення | для гаража для легкових автомобілів |
| Особливості | Підсвітка |
| Живлення | акумуляторний |
| Режими роботи | ударний |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип патрона | под биту (1/4") квадрат 1/2" |
| Тип пристрою | гайковерти |
| Типи пневмообладнання | гайковерт |
| Функція реверсу | Да |
- Ціна: 10 899 ₴


