
Перфоратор Bosch PBH 2100 RE (06033A9320)
- Немає в наявності
- Код: ER_0.603.3A9.320
2 848 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
| Німецький виробник техніки Бош спеціально для домашніх майстрів створив витривалий і практичний перфоратор. Для згортання деревини, металу, цегляних кладок, бетону, штроблення і виготовлення витівок для розеток-виключувачів. Сила агрегата достатньо для виконання не складних завдань у малих об'ємах. | ![]() |
Перевага і особливості моделі PBH 2100 RE:
![]() |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Вага | 2.2 кг |
| Тип інструмента | перфоратори |
| Довжина кабелю живлення | 2.5 м |
| Індикатор заміни щіток | Немає |
| Індикатор перевантаження | Немає |
| Клас | побутової |
| Комплектація | - Валіза для транспортування — Додаткова ручка (2 602 025 102) — Обмежувач глибини (2 603 001 019) |
| Максимальна частота ударів | 5800 уд./хв |
| Максимальні оберти | 2300 об./хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 13 мм |
| Потужність, Вт | 550 Вт |
| Особливості | Запобіжна муфта |
| Живлення | от сети |
| Підтримка постійних обертів під навантаженням | Немає |
| Розташування двигуна | горизонтальне |
| Режими роботи | довбання свердління з ударом свердління без удару |
| Сила удару | 1.7 Дж |
| Країна походження | Германия |
| Знімний патрон | Немає |
| Тип двигуна | щітковий |
| Функція реверсу | Да |
| регулювання обертів | Немає |
- Ціна: 2 848 ₴




