
Перфоратор Bosch Professional GBH 180-LI, 2x4.0 Аг
- Немає в наявності
- Код: ER_0.611.911.121
15 499 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний акумуляторний перфоратор під рукою — безщітковий двигун забезпечує тривалий термін служби. Потужна ударна система з силою удару 2,0 Дж і трьома режимами роботи уможливлює багатофункціональне використання. Зменшений об’єм робіт з технічного обслуговування завдяки безщітковому двигуну і збільшеному часу роботи на одному заряді акумулятора. Відсутність іскор і знижене нагрівання завдяки використанню безщіткового двигуна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 2 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5100 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режими роботи | Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
- Ціна: 15 499 ₴




