
Пила дисковая Bosch PKS 55 1200Вт 160мм 3.9кг
- Готово к отправке
- Код: ER_0.603.500.020
4 302 ₴
4 230 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Паралельна напрямна з комплекту може під'єднуватися до інструмента, щоб покращити можливості керування і точність
Блокування шпинделя фіксує шпиндель інструмента, коли він не працює, для полегшення заміни пиляльного диска
Запобіжне блокування запобігає неочікуваній активації, для безпечного використання і підвищення рівня захисту користувача.
Блокування шпинделя фіксує шпиндель інструмента, коли він не працює, для полегшення заміни пиляльного диска
Запобіжне блокування запобігає неочікуваній активації, для безпечного використання і підвищення рівня захисту користувача.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Состояние | Новое |
| Вес | 3.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | дисковая |
| Глубина реза при 45 º | 38 мм |
| Мощность двигателя | 1200 Вт |
| Обрати двигателя | 5300 об/мин |
| Питание | электросеть |
| Размер диска | 160 мм |
| Тип | ручно |
| Функции и возможности | блокировка кнопки включения, кнопка блокировки шпинделя для удобной замены диска, функция сбора опилок |
- Цена: 4 230 ₴




