
Einhell Пила дискова TC-TS 8 900-1200Вт 210мм 525х440мм 10.5кг
- В наявності
- Код: ER_4340426
8 280 ₴
7 869 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна пила Einhell TC-TS 8 потужністю 1200 Вт та висотою різу до 45 мм підходить для роботи з деревом та деревноволокнистими плитами. Міцна сталева рама та робочий стіл забезпечують стійкість, а пиляльний диск, що нахиляється до 45°, дозволяє виконувати косі різи. Регульована висота пильного диска та паралельний упор із затискачами гарантують точність та безпеку. Отвір для стружки підтримує робочу зону в чистоті, а комплектне твердосплавне полотно забезпечує якісне різання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10,5 кг |
| Тип | циркулярна |
| Глубина реза при 45º | 27 мм |
| Глибина різання за 90o | 45 мм |
| Комплектація | пила циркулярна |
| Потужність двигуна | 900 Вт |
| Оберти двигуна | 4800 об./хв |
| Розмір диска | 210 мм |
| Розмір столу (для настільних пил) | 525 х 440 мм мм |
| Тип | Стаціонарна |
| Функції та можливості | Під'єднання пиловидалення |
- Ціна: 7 869 ₴





