
Пила дискова Metabo KS 55 FS 1200Вт 160мм 4кг пластиковий кофр
- Немає в наявності
- Код: ER_600955500
5 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійна ручна дискова пила може використовуватися безпосередньо на напрямних шинах Metabo, а також Mafell, Bosch, Festool, Makita, HiKOKI, Hilti й інших виробників Легка направляюча станина з алюмінієвого лиття під тиском Область біля рукоятки з нековзкою накладкою Softgrip Чітко видимий індикатор різання для розпилювання по розмітці 0°-положення додатково регулюється для максимальної точності пиляння Можливість підключення універсального пилососа Точне налаштування без використання інструментів при застосуванні напрямної рейки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Тип | дискова, циркулярна |
| Глибина різання за 45 o | 39 мм |
| Потужність двигуна | 1200 Вт |
| ерів двигуна | 4400 об./хв/(у разі навантаження) |
| Живлення | електромережа |
| Розмір диска | 160 мм |
| Тип | дискова |
- Ціна: 5 999 ₴




