
Пила дисковая Bosch GKS 235 Turbo Professional 2050Вт 235мм 7.6кг
- Готово к отправке
- Код: ER_0.601.5A2.001
12 460 ₴
11 989 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
GKS 235 Turbo Professional - потужний інструмент для виконання найскладніших завдань
Потужний і стійкий до перевантажень двигун 2050 Вт забезпечує високу продуктивність пиляння, а міцна конструкція гарантує тривалий час роботи при виконанні широкого спектру завдань
Надійне кріплення кабелю на кульовому шарнірі служить для зручності роботи, а міцна опорна пластина обспечівает точність різу
Основні матеріали для роботи: м'яка і тверда деревина, фанера
ОСП і ДСП, гіпсокартону та інші матеріали
Потужний і стійкий до перевантажень двигун 2050 Вт забезпечує високу продуктивність пиляння, а міцна конструкція гарантує тривалий час роботи при виконанні широкого спектру завдань
Надійне кріплення кабелю на кульовому шарнірі служить для зручності роботи, а міцна опорна пластина обспечівает точність різу
Основні матеріали для роботи: м'яка і тверда деревина, фанера
ОСП і ДСП, гіпсокартону та інші матеріали
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Состояние | Новое |
| Вес | 7.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | дисковая |
| Глубина реза при 45 º | 65 мм |
| Мощность двигателя | 2050 Вт |
| Обрати двигателя | 5300 об/мин |
| Размер диска | 235 мм |
| Тип | ручно |
- Цена: 11 989 ₴

