
Піла сабельна Bosch PSA 700 E (06033A7020)
- Готово до відправки
- Код: ER_0.603.3A7.020
3 870 ₴
3 805 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис: Ножівка BOSCH PSA 700 E
Шабельна пилка (ножовка) Bosch PSA 700 E призначена для робіт з деревини, металу або за матеріалами з гнучкого біметалу, адже до неї підходять будь-які стандартні полотна. Високий комфорт у роботі досягається завдяки сучасному дизайну, оптимальному співвідношенню ваги та розмірів, ергономічній рукоятці з м'якою накладкою та практичному розташуванню вимикача. Потужний двигун 710 Вт гарантує оптимальну потужність навіть у складних випадках під час ремонту, перебудови або виконання робіт на садовій ділянці.
Комплект поставки:
- 1 пиляльне полотно S 2345 X по деревині (2 608 654 417)
Переваги для користувача:
- плавний початок пиляння з подальшим збільшенням потужності до максимуму - завжди правильне встановлення потужності для роботи з урахуванням властивостей матеріалу
- система Bosch SDS для простої заміни пиляльних полотен за лічені секунди - без додаткового інструменту
- виключно надійний інструмент як зовні, так і всередині - високоякісне виконання і міцний корпус
- рукоятка у формі скоби - для зручного використання та невтомної роботи
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Вібрація під час різання колоди | 15.5 м/кв.сек |
| Вібрація під час різання дощок | 15.5 м/кв.сек |
| Тип інструмента | шабельні пили |
| Габарити | 573х249х117 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропилу в дереві | 150 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 10 мм |
| Довжина робочого ходу | 20 мм |
| Зашита від перевантаження | Да |
| Клас | побутової |
| Миттєве гальмо штока | Немає |
| Потужність, Вт | 710 Вт |
| Особливості | блокування кнопки вмикання захист від перевантаження |
| Живлення | от сети |
| Плавний пуск | Немає |
| Похибка рівня вібрації під час різання дощок | 1.5 м/кв.сек |
| Похибка рівня звукового тиску | 3 дБ |
| Похибка рівня звукової потужності | 3 дБ |
| Підсвітка робочої зони | Немає |
| Стабілізація частоти під навантаженням | Немає |
| Країна походження | Германия |
| Тип регулювання обертів | плавна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Рівень звукового тиску | 86 дБ |
| Рівень звукової потужності | 97 дБ |
| Частота хода | 2600 хід/хв 500-2600 хід/хв |
- Ціна: 3 805 ₴



