
Пила торцовочная Bosch GCM 216 1300Вт диск 216мм 10.1кг
- Нет в наличии
- Код: ER_0.601.B33.000
7 332 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережева пила торцювання GCM 216 - оптимальний вибір для професіоналів, яким необхідно робити велику кількість прямих пропилів, а також для тих, кому необхідно мати надійного помічника для створення заготовок однакової довжини
Легке транспортування завдяки компактності, невеликій вазі, наявності ручки для перенесення
Вбудований лазер допомагає дотримуватися заданого напрямку різання
Інструмент розроблений з мінімальними значеннями допустимих відхилень, що забезпечує відмінну точність роботи
У комплектації: диск Optiline 216 x 30 x 48 T, картонна коробка
Легке транспортування завдяки компактності, невеликій вазі, наявності ручки для перенесення
Вбудований лазер допомагає дотримуватися заданого напрямку різання
Інструмент розроблений з мінімальними значеннями допустимих відхилень, що забезпечує відмінну точність роботи
У комплектації: диск Optiline 216 x 30 x 48 T, картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10,1 кг |
| Вид | торцовочная |
| Глубина реза при 45 º | 43 мм |
| Мощность двигателя | 1300 Вт |
| Обрати двигателя | 4800 об/мин |
| Питание | электросеть |
| Размер диска | 216 мм |
| Тип | дисковая |
- Цена: 7 332 ₴







