
Фрезер Bosch POF 1400 ACE (060326C801)
- Готово до відправки
- Код: ER_0.603.26C.801
7 880 ₴
7 579 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Вертикальна фрезерна машина BOSCH POF 1400 ACE
Вертикальна фрезерна машина BOSCH POF 1400 ACE - висока продуктивність та точність для креативної та комфортної обробки деревини. Константна електроніка Bosch постійно підтримує задану частоту обертання та забезпечує оптимальну якість пропилу за допомогою фрезера BOSCH POF 1400 ACE . Точне регулювання глибини заходу – оптимальний варіант для складних випадків застосування з точністю до 1/10 мм. Швидка та проста заміна фрези завдяки вбудованому блокуванню шпинделя у фрезерній машині BOSCH POF 1400 ACE . Двигун потужністю 1400 Вт для виконання складних робіт із обробки деревини будь-якої породи. Система Bosch-SDS забезпечує просте встановлення копіювальної втулки без використання додаткового інструменту. Вбудоване підсвічування у фрезеріBOSCH POF 1400 ACE забезпечує гарне висвітлення заготовки. Встановлення частоти обертання в залежності від матеріалу завдяки електронному управлінню Bosch за допомогою регулювального коліщатка та вимикача з функцією акселератора.
Властивості вертикальної фрезерної машини BOSCH POF 1400 ACE:
| Позиціювання |
|
| Додаткові переваги |
|
| Споживчі переваги |
|
Комплект поставки:
- Вертикальна фрезерна машина BOSCH POF 1400 ACE 060326C801
- Центрувальний стрижень (2 609 200 310)
- Копіювальна втулка (2 609 200 138)
- Пазова фреза (Ø 8 мм) (2 608 628 381)
- Цангові патрони (3 шт.)
- Рожковий ключ (1 609 203 V40)
- Паралельний упор (1 609 203 M85)
- Всмоктуючий перехідник (2 600 499 077)
- Криволінійний упор
- Перехідник для видалення пилу
- Пластмасова валіза (2605438643).
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Тип інструмента | ручні фрезери |
| Висота ходу фрези | 55 мм |
| Висота, мм | 207 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина кабелю живлення | 3 м |
| Індикатор глибини занурення | за шкалою |
| Клас | Професійний |
| Максимальні оберти | 28000 об./хв |
| Мінімальні оберти | 11000 об./хв |
| Потужність, Вт | 1400 Вт |
| Оброблюваний матеріал | для дерева |
| Особливості | регулювання обертів підтримка постійних обертів під навантаженням |
| Паралельний упор | Да |
| Живлення | от сети |
| Плавний пуск | Да |
| Підтримка постійних обертів під навантаженням | Да |
| Система видалення пилу | Да |
| Країна походження | Германия |
| Тип фрезера | вертикальний (заглибний) |
| Фіксатор шпинделя | Да |
| Цанговий патрон | 6 мм 8 мм |
| Ширина, мм | 330 мм |
| регулювання обертів | Да |
- Ціна: 7 579 ₴





