
Tools Домкрат, гідравлічний пляшковий 8т, 230-456мм Neo
- Немає в наявності
- Код: ER_10-453
1 699 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
8-тонний стовпчастий витяг 10-453 компанії NEO виготовлений із міцної сталі з максимальною вантажопідйомністю 8 тонн. Забезпечує можливість підйому від 230 до 456 мм. Він знайде застосування у майстернях, сервісних та транспортних компаніях. Також є чудовим доповненням до гаражного обладнання. Важить домкрат лише 5,5 кг. Він мобільний і простий у використанні. Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечується сертифікатом КЕ. Бренд NEO рекомендується професіоналам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,5 кг |
| Тип | пляшковий |
| Додатково | сертифікат CE |
| Мінімальна висота | 230 мм |
| Розмір опори | 11.7х11.7 см |
| Тип | Гідравлічний |
- Ціна: 1 699 ₴




