
Пила цепная Ryobi RCS2340B 40см 2300Вт Oregon 4.8кг
- Нет в наличии
- Код: ER_5133004340
6 400 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ланцюгова пила Ryobi RCS2340B 5133004340 застосовується для валки дерев, будівництва. Екстрене гальмування ланцюга. Система зупинки ланцюга служить щоб уникнути травм оператора. Зручність. Налаштування пильної гарнітури проводиться без використання інструментів. Тривала робота. Завдяки антивібраційній системі знижена втома під час тривалої роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Япония |
| Вес | 4.8 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина шины | 400 мм |
| Объем масляного бака | 150 мл |
| Питание | Сеть 220В |
| Скорость вращения цепи | 16 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Цепная пила |
| Количество звеньев привода | 57 шт |
| Особенности | Натяжение цепи без дополнительных инструментов |
| Пила | + смазка для шины и цепи |
| Потребляемая мощность | 23000 Вт |
| Рабочее напряжение | 220 В |
| Размеры, (ВхШхГ) | 515 х 465 х 270 см |
- Цена: 6 400 ₴







