
Пила цепная аккумуляторная Einhell FORTEXXA 18/20 TH - Solo
- Готово к отправке
- Код: ER_4600020
5 396 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Особливості
Автоматична змащування ланцюга: Пила має систему автоматичного змащування ланцюга, що забезпечує оптимальне змащення під час різання, збільшуючи тривалість роботи ланцюга та знижуючи знос.
Безпека: Пила має механічний гальмо ланцюга, що дозволяє швидко зупинити рух ланцюга при випадковому контакті з оператором. Крім того, вона має захисний кожух для захисту оператора від випадкового контакту з ріжучими елементами.
Комфорт і контроль: Пила має ергономічну рукоятку з м'яким покриттям, що забезпечує комфортну роботу і контроль над інструментом.
Легкість обслуговування: Пила має швидку систему заміни ланцюга і налаштування натягу, що спрощує обслуговування та підтримку інструменту.
Додаткові функції: Пила може бути обладнана системою автоматичного зупинення під час удару, що дозволяє запобігти пошкодженню ланцюга в разі випадкового контакту з твердими матеріалами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 2.54 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина пропила, (мм) | 140 |
| Длина шины | 200 мм |
| Количество оборотов | 3800 об/мин |
| Объем масляного бака | 75 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Скорость вращения цепи | 7 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | 84.4 дБ |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Цепная пила |
| Особенности | Натяжение цепи без дополнительных инструментов |
| Рабочее напряжение | 18 |
| Размеры, (ВхШхГ) | 280х240х200 см |
| Толщина движущихся элементов | 1,1 мм |
- Цена: 5 396 ₴




