
Рубанок Makita KP0800
- Немає в наявності
- Код: ER_KP0800
8 105 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рубанок Makita KP 0800:
переваги
- Ергономічна передня рукоятка та компактний корпус
- Міцна скоба з литого алюмінію забезпечує тривалий термін служби барабанного валу.
- Покращена система видалення тирси забезпечує ефективне видалення тирси навіть з вологої заготівлі
- Компактна конструкція забезпечує зручну роботу з інструментом
- Ергономічна форма корпусу забезпечує зручне захоплення під час роботи з інструментом
- Ніжка опорної плити захищає заготівлю та ніж від подряпин та пошкоджень, навіть якщо машина ставиться на заготівлю до повної зупинки барабана
- Компактна та легка конструкція забезпечує чудове керування та маневреність інструменту
- Використання двостороннього або широкого леза
- Великий V-паз
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Тип інструмента | електрорубанки |
| Можливість під'єднання пилососа | Да |
| Вибір чверті | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю живлення | 2.5 м |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Рубанок; - торцевий ключ; - калібр для встановлення ножів; - затискні пластини для встановлення ножів; - набір строгих ножів (встановлений); - картонна коробка |
| Кріплення | Немає |
| Максимальна глибина стругання | 2.5 мм |
| Максимальні оберти | 17000 об/хв |
| Потужність, Вт | 620 Вт |
| Особливості | вибірка чверті під'єднання до пилососа регулювання глибини стругання зняття фаски |
| Живлення | от сети |
| Плавний пуск | Немає |
| Підтримка постійних обертів під навантаженням | Немає |
| Країна походження | Японія |
| регулювання обертів | Немає |
| зняття фаски | Да |
- Ціна: 8 105 ₴






