
Ножиці по металу Neo Tools, індукційне загартування лез, сталь CrMo, 250 мм
- Немає в наявності
- Код: ER_31-065
998 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці по металу NEO служать для різання сталі товщиною до 0.9 мм, загартованої сталі товщиною до 0.7 мм, алюмінію завтовшки 1 мм, міді - до 1.1 мм, а також пластмас товщиною до 5 мм. Корпус виготовлений з високоякісної хромомолібденової сталі. Леза з індукційним загартуванням, що забезпечує довгий термін служби. Конструкція не дозволяє матеріалу вислизати з рук під час роботи. Завдяки антиковзаючим накладкам на рукоятках, інструмент добре лягає в долоню і не вислизає. Гострі кромки губок легко і плавно ріжуть листовий метал. Гарантією високої якості і надійності інструменту є сертифікат TÜV Rheinland. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина інструмента | 250 мм |
| Додаткова інформація | фіксатор |
| Матеріал | сталь/хром-молібденова |
| Материал накладок на ручках | гума |
| Різальна здатність | 0.9 мм сталь |
| Тип ножиць для металу | ножиці для металу |
- Ціна: 998 ₴





