
Акумулятор Bosch GSR 12V-35 HX (06019J091)
- Немає в наявності
- Код: ER_0.601.9J9.101
10 866 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch GSR 12V-35 HX з двома швидкостями обертання від 0 до 460 об/хв та від 0 до 1.750 об/хв. Працює на Li-ion батареї 12 В. Крутний момент 35 Нм (max). Вгвинчує саморізи діаметром 8 мм, свердлить у металі перфорації до 10 мм, у дереві до 32 мм. 20+1 ступенів фіксації моменту затягування. Має компактні розміри (довжина 12.6 см) та невелику вагу (750 гр).
Особливості акумуляторного дриля-шуруповерта Bosch GSR 12V-35 HX:
- Новий представник у лінійці бездротових інструментів виробника. Позначений як Heavy Duty, що означає відповідність високим корпоративним стандартам якості.
- Призначений для експлуатації професійному середовищі, стане чудовим помічником домашнього майстра. Підходить до виконання низки завдань.
- При компактних розмірах (126 мм) та невеликій вазі (0.750 кг) шуруповерт має відмінну продуктивність і ідеально підходить для виконання роботи вгорі або важкодоступних місцях.
- Висока ергономіка ручки гарантує комфорт під час роботи без втоми.
- На ручці є м'які, нековзні вставки, які добре гасять вібрацію.
- Світлодіодне підсвічування дозволяє досягти максимально точних результатів при роботі в умовах поганого освітлення.
- Світлодіодна індикація рівня заряду дозволяє візуально контролювати та своєчасно відправити акумулятор на підзарядку.
Технічні особливості акумуляторного дриля-шуруповерта Bosch GSR 12V-35 HX:
- Металевий редуктор для оптимальної передачі енергії та тривалого терміну служби.
- Швидкість обертання 0-460 об/хв та 0-1750 об/хв. Модель найшвидша у своєму класі.
- Встановлений безщітковий двигун з високим ККД і тривалим терміном служби без потреби в сервісних роботах.
- Застосовано технологію Brushless motor для тривалого терміну експлуатації двигуна.
- Крутний момент складає 35 Нм. Вгвинчує шурупи діаметром 8 мм, свердлити в металі перфорації до 10 мм, у дереві до 32 мм. 20+1 ступенів фіксації.
- Проста заміна біт з інтерфейсом біт 1/4" з блокатором.
- Застосовується літій іонний акумулятор, який не має ефекту пам'яті, захищений від повного розряду та має тривалий термін служби. Використана система Electronic Cell Protection, яка продовжує термін служби батареї.
- Зарядний пристрій та акумулятор взаємозамінні з іншими пристроями та батареями одного класу потужності виробника Bosch.
Комплектація дриля-шуруповерта Bosch GSR 12V-35 HX:
- Шуруповерт Bosch GSR 12V-35 HX;
- 2 акб GBA 12V 3Ah;
- Зарядний пристрій GAL 12V-40;
- Затискач для перенесення на ремені
- Вкладиш для 1/2 кейсу L-BOXX під інструмент та зарядний пристрій
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3 А·год |
| Вага | 0.75 кг |
| Тип інструмента | шурупокрути |
| Гарантія | 36 місяців |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | 2 |
| Кількість режимів | 19+1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | - Шурупокрут; - акумулятор (2 шт.); - зарядний пристрій; - вкладка для 1/2 кейса L-BOXX; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальні оберти | 1750 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в дереві | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 10 мм |
| Живлення | акумуляторний |
| Режими роботи | безударний |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | под биту (1/4") |
| Тип товару | шурупокрут |
| Тип пристрою | шурупокрути |
| Функція реверсу | Да |
| регулювання обертів | Да |
- Ціна: 10 866 ₴







