
Шліфмашина Einhell TC-OS 18/187 Li Solo (без акумулятора та зарядного пристрою)
- Немає в наявності
- Код: ER_4460725
2 394 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Акумуляторна шліфмашина Einhell TC-OS 18/187 Li Solo серії classic лінійки Power X-Change system призначена для шліфування предметів з дерева, заліза, пластмаси та подібних матеріалів з використанням відповідного шліфувального паперу. Легка і зручна акумуляторна віброшліфувальна машина Einhell TC-OS 18/187 Li Solo робить шліфування будь-якої поверхні швидким і гладким. Затискний механізм і мікро-липучка на інструменті дають користувачеві вільний вибір абразивів, які можуть бути замінені швидко і легко. Ергономічна м'яка ручка шліфувальної машини забезпечує додатковий комфорт і безпеку роботи. Наявність мішка для пилу і адаптера для підключення порохотягу забезпечує максимальну чистоту на робочому місці. Інструмент поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але він може бути приведений в дію за допомогою Power X-Change акумулятора.
Купити акумуляторну шліфмашину Einhell TC-OS 18/187 Li Solo Ви можете в нашому інтернет магазині за відмінною ціною.
Особливості акумуляторної шліфувальної машини Einhell TC-OS 18/187 Li Solo:
- Лінійка інструменту Power X-Change system
- Компактний розмір
- Ідеально підходить для шліфування плоских поверхонь
- Проста і швидка заміна абразивного паперу (тканинній основі) завдяки мікро-липучці
- Також підходить для не-липкого (на паперовій основі) шліфувального паперу
- Ергономічна м'яка ручка з великою площею захоплення і додаткова рукоятка з м'яким покриттям
- Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою (не входить до комплекту)
Стандартні комплектуючі акумуляторної шліфувальної машини Einhell TC-OS 18/187 Li Solo:
- Мішок для збору пилу
- Адаптер для підключення пилососа
- Шліфувальний папір 1 шт. (Р80)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.16 кг |
| Тип інструмента | вібраційні шліфмашини |
| Висота, мм | - |
| Габарити | 225х161х111 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутової |
| Комплектація | - Шліфмашина; - мішок для збирання пилу; - адаптер для під'єднання пилососа; - шліфувальний папір, Р80; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон; *акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Максимальна частота коливань | 24000 кол./хв |
| Максимальні оберти | 12000 об/хв |
| Потужність, Вт | 150 Вт |
| Призначення | Для дерева |
| Особливості | під'єднання до пилососа плавний пуск |
| Живлення | акумуляторний |
| Пилозбірник у комплекті | Да |
| Розмір підошви | - |
| Країна походження | Германия |
| Ширина, мм | - |
- Ціна: 2 394 ₴









