
Кутова шліфувальна машина Bosch GWS 19-125 CI (060179N002)
- Немає в наявності
- Код: ER_0.601.79N.002
9 198 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Болгарка Bosch GWS 17-125 CI - це професійний інструмент, призначений для обробки металу, каменю, бетону. Кутова шліфувальна машина Bosch GWS 17-125 CI здатна не тільки виконувати роботи з різання, але і також використовуватися для свердління в плитці, а за допомогою дисків, можна проводити обдирку металу, каменю і кераміки при використанні як дисків обдирки так і різних щіток-крацювань. У комплект поставки входить додаткова рукоятка Vibration Control, запатентованої компанією Bosch системи, завдяки чому вібрація на руку оператора знижена аж до 40%. Термін служби Bosch GWS 17-125 CI продовжується завдяки двигунам з безпосереднім охолодженням, захисту від перевантажень та довговічним вугільним щіткам.
Комплект поставки:
- Затискна гайка (1 603 340 040)
- Опорний фланець (2 605 703 014)
- Ключ під два отвори (1 607 950 043)
- Захисний кожух (1 605 510 365) -
Додаткова рукоятка 2 Vi0
Фільтр захисту від пилу (2 608 000 695)
Переваги для користувача:
- зручність використання завдяки ергономічному корпусу з м'якими накладками для надійного захоплення
; - оптимізований відвід повітря та покращений захист від пилу;
- плавний пуск та обмеження пускового струму ; -
корпус редуктора переставляється з кроком 90°; для швидкої та простої заміни робочих інструментів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення щіток | Да |
| Антивібраційна система | Да |
| Вага | 2.5 кг |
| Тип інструмента | кутові шліфмашини (болгарки) |
| Висота, мм | 103 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина кабелю живлення | 4 м |
| Захист від повторного запуску | Да |
| Клас | Професійний |
| Максимальні оберти | 11500 об./хв |
| Мінімальні оберти | 2800 об./хв |
| Потужність, Вт | 1900 Вт |
| Особливості | підтримка постійних обертів захист від заклинювання автоматичне вимкнення щіток антивібраційна функція пилозахисний корпус |
| Живлення | от сети |
| Плавний пуск | Да |
| Підтримка постійних обертів під навантаженням | Да |
| Розмір | маленькі |
| Регулювання задньої ручки | Немає |
| Регулювання захисного кожуха | безключове регулювання |
| Регулювання передньої ручки | 2-позиційна регульована ручка |
| Різь шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип притискної гайки | під ключ |
| Паковання | Картонна коробка |
| захист від заклинювання | Да |
| пилозахисний корпус | Немає |
| регулювання обертів | Да |
- Ціна: 9 198 ₴
