
Кутова шліфмашина Bosch GWS 18-150 L (06017A5000)
- В наявності
- Код: ER_0.601.7A5.000
10 610 ₴
10 209 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис: Болгарка BOSCH GWS 18-150 L
Болгарка Bosch GWS 18-150 L - це мережевий інструмент, призначений для обробки металу, каменю, бетону. Болгарка оснащена антивібраційною системою, завдяки якій ви зможете працювати тривалий час без утоми. Наявність додаткової рукоятки дозволяє легко працювати у важкодоступних місцях. Електронна система обмеження пускового струму стримує потужність при включенні інструменту та дає можливість працювати від розетки на 16 А.
Комплект поставки:
- Опорний фланець (2605703014)
- Затискна гайка (1603340040)
- Захисний кожух (1605510366)
- Ключ під два отвори (1607950043)
- Додаткова рукоятка (2602025171)
Переваги для користувача:
- двигун 1800 Вт гарантує високу швидкість робіт
- стабільне число обертів (10000 об/хв) підтримує константна електроніка
- фіксація шпинделя для безпечної заміни абразивного інструменту
- допустимий діаметр кола 150 мм, товщина 7 мм, посадка 22,2 мм
- редукторна головка повертається з кроком 90 градусів
- у разі зворотного удару спрацьовує система вимкнення KickBack Control
- захист від ненавмисного пуску
- захисний кожух використовується під час різання та шліфування
- легко встановлюється в оптимальному положенні, надійно фіксується, не провертається
- для шліфування рекомендується застосовувати витяжний ковпак
- зручна в хваті основна рукоятка з прогумованими вставками
- додаткова рукоятка із системою контролю вібрації Vibration Control встановлюється праворуч або ліворуч від редукторної головки
- ефективна антивібраційна система
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Тип інструмента | кутові шліфмашини (болгарки) |
| Висота, мм | 102 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина кабелю живлення | 4 м |
| Захист від повторного запуску | Да |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Кутова шліфмашина; - захисний кожух; - опорний фланець; - додаткова ручка із системою Vibration Control; - затискна гайка; - ключ під два отвори; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальні оберти | 10000 об./хв |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Особливості | підтримка постійних обертів захист від випадкового ввімкнення захист від заклинювання |
| Живлення | от сети |
| Плавний пуск | Да |
| Підтримка постійних обертів під навантаженням | Да |
| Посадковий діаметр диска | 22,2 мм |
| Розмір | середні |
| Регулювання захисного кожуха | безключове регулювання |
| Регулювання передньої ручки | 2-позиційна регульована ручка |
| Різь шпинделя | М14 |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип притискної гайки | під ключ |
| Тип схоплення | 2 руками |
| Паковання | Картонна коробка |
| Рівень звукової потужності | 90 дБ |
| захист від заклинювання | Да |
| регулювання обертів | Немає |
- Ціна: 10 209 ₴




