
Тример садовий Verto, 350Вт, 25см, телескопічна ручка, 2.2кг
- Готово до відправки
- Код: ER_52G550
1 699 ₴
1 662 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тример VERTO 350 Вт 52G550 - це зручний та функціональний пристрій для стрижки місць, недоступних для звичайної косарки, таких як кути та краї газону, поверхні вздовж стін або під садовими лавками. Забезпечує швидке та легке обрізання на невеликих площах – ширина різу 250 мм.
- Призначений для обробки країв газонів
- Більш екологічний порівняно з пристроями внутрішнього згоряння
- Тиха робота
- Просте обслуговування, не потрібні додаткові інструменти
- Ергономічний перемикач увімкнення/вимкнення
- Регульована довжина телескопічної труби
- Додаткова рукоятка, що регулюється
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 350 Вт |
- Ціна: 1 662 ₴








