
Триммер акумуляторний Einhell GE-CT 18 Li T- Solo (3411172) без акумулятора і ЗУ)
- Готово до відправки
- Код: ER_3411172
2 400 ₴
2 317 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Einhell GE-CT 18 Li T- Solo
- Величезний агрегат Лінійки Power X-Change з взаємозамінним акумулятором і зарядним пристроєм;
- ніжні ножі з пластику;
- Обмежувач звантаження для захисту кольорів;
- 5 долучень з режуючого вузла;
- плавна регулювання довжини телескопічної рукояті;
- м’які накладки ниток;
- додатковий упор для руки;
- відсік для зберігання ножичків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | тримери |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виготовлення штанги | пряма |
| Клас | побутової |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Комплектація | - Тример акумуляторний; — пластиковий ніж — 20 шт.; — гарантійний талон;-інструкція;* акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Конструкція штанги | телескопічна штанга |
| Максимальна товщина волосіні | 2 мм |
| Матеріал штанги | сталь |
| Площа оброблення | до 3-х соток |
| Розташування двигуна | нижнє |
| Різальна система | леска |
| Країна походження | Германия |
| Тип товару | тримери |
| Форма ручки | D-подібна |
| Ширина косіння волосінню | 24 см |
- Ціна: 2 317 ₴




