
Акумуляторна тример-коса Einhell Agillo 18/200 (3411310)
- В наявності
- Код: ER_3411310
7 990 ₴
7 589 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Аккумуляторний триммер Einhell Agillo 18/200 - Новачка 2021 року німецький виробник для безпечного покосу трав’янистого покриву на складному рельєфі, а також зрізу очерету, сухосто, дерев’яних пагонів. Доповнений ремінним обладнанням з фіксацією на обох плечах і поясі для зручного пересування по обслуговувальному відділку, а також настінним фіксатором для зберігання.
Робота на основі акумулятора стресу 18В
Приналежність до лінійки Power X-Change забезпечує взаємозамінність батарей з широким асортиментом електроінструменту і техніки для саду. Нескінченний двигун є надзвичайно низьким енергоефективним, і його можна довго косити без перезаряду АКБ.
Режуюча система: ліска+ніж
Інструмент сумісний з різними косильними приналежностями для універсального використання. Корда стригуться за допомогою трави, а металевим лезомом ліквідуються чагарники та обдовбаний бур’ян. За допомогою шпиндельного замку оснастка змінюється швидко і без додаткових дій.
Зручна велосипедна рукоятка
Рукоять по формі велосипедний кермо, забезпечує оптимальне розташування рук, завдяки чому можна отримати великий радіус рослинності, що з’єднується. Нескінчене покриття Softgrip виключає втрату управління при спітнілих ладонах, дає упевнений хват і мінімізує вібрації.
Алюмінієва штанга
Боржник з алюмінію значно зменшує масу обладнання, полегшує його утримання і напрямок у зарослі області. Завдяки розсувному механізму можна відрегулювати довжину електрокоса під ростом садівника для зручної роботи.
Площа обробки - до 6 соток
Надійна модель з якісних комплектуючих розрахована на покос приблизно 600 кв.м. за один робочий цикл.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | тримери |
| Габарити | 1120х325х165 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виготовлення штанги | пряма |
| Клас | побутової |
| Колесо для вертикального оброблення країв 90° | Немає |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Комплектація | - Тример;- картонна коробка;-інструкція з експлуатації;- гарантійний талон;*акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Конструкція штанги | розбірна |
| Максимальна товщина волосіні | 2 мм |
| Матеріал штанги | алюміній |
| Площа оброблення | до 6 соток |
| Привод | металевий вал |
| Розташування двигуна | верхнее |
| Різальна система | леска + нож |
| Ремінь | ранцевий |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип товару | електрокоси |
| Форма ручки | Велосипедна |
| Ширина косіння волосінню | 30 см |
| Ширина косіння ножем | 20 см |
- Ціна: 7 589 ₴









