
Вертикальний акумулятор Einhell GC-SC 36/31 Li - Solo (3420660) (без акумулятору і ЗУ)
- Немає в наявності
- Код: ER_3420660
6 138 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Вертикуттер-аератор Einhell GC 36/31 Li - Solo - практичний садовий помічник для стимуляції розвитку газонних трав шляхом делікатного розриву впливу на ґрунт. Аерація поліпшує циркуляцію кисню, вологи та поживних речовин, що ефективно одужує лужейки і запобігає хворобам рослин.
Зручна система керування
Бездротова маневрова техніка стає зручною для того, щоб керувати в процесі обробки, огинати перешкоди. Несамочна модель рухається під впливом невеликих фізичних зусиль садівника. Рукоть з еластичною накладкою забезпечує комфортне розміщення ладанів і надійного утримування визначеного напрямку.
Складна ручка
Складуваний механізм компактно « збирає» обладнання для транспортування і зберігання в малогабаритних приміщеннях.
Можливість налаштування висоти
Користувач може відредагувати положення ручки під свій ріст за рахунок спеціальних напрямників. Жорстка фіксація вибраного стану не дозволяє його довільного зсуву під час регресії.
Рекомендована площа обробки 300 кв.м.м.
Акумуляторна машина розроблена для експлуатації на невеликих територіях і догляду за об’єктами ландшафтної обрамлення.
Використовується стандартний акумулятор, напруженість 18В
Пристрій сумісний з лінійками Power X-Change, що суттєво економить бюджет при купівлі садово-паркової техніки німецького бренду. Ця версія реалізується в каркасному варіанті, який не передбачає наявність джерела живлення.
Масивні колеса мають мінімальний тиск на газон
Колеса розроблено спеціально для їзди по трав’янистій рослині без змінування і серйозного пошкодження ніжних пагонів. Плоди трави випрямляються і продовжують рости.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість регулювань глибини обробки | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Ширина обробки | 310 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.9 кг |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації |
| Різальна система | вал із ножами |
| Рекомендована площа підстригання, м72 | 300 |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 6 138 ₴









